ФОТОШКОЛА «ZOOM».
Курси фотографа.

Фотокурс: ОСНОВИ ФОТОГАФІЇ.

Фотокурс розрахований для ­початківців, які не мають досвіду у фотографуванні, а також для тих, хто хоче вдосконалити свої знання. На цьому курсі Ви дізнаєтеся все про фотографію.

Також на цьому сайті є багато цікавих та корисних статей на тему: “Дивовижний світ фотографії”, Ви зможете її знайти в розділі блогу.

 

ПРОГРАМА КУРСУ:

КУРСИ ФОТОГРАФА. ІСТОРІЯ ТА КОМПОЗИЦІЯ. Тернопіль. Львів. ФОТО

ІСТОРІЯ ТА КОМПОЗИЦІЯ.

Історія та основи композиції. Золотий перетин, правило третин, правило діагоналей та перспектива в кадрі. Як швидко та правильно побудувати композицію. Крупність та кадрування, способи уникнення помилок при кадруванні. Поняття про передній, середній та задній плани.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ОСНОВИ ФОТОТЕХНІКИ. Тернопіль. Львів. ФОТО

ОСНОВИ ФОТОТЕХНІКИ.

Порівняння дорогої та бюджетної фотокамери. Будова фотоапарата та догляд за фототехнікою. Типові помилки фотографа-­початківця. Базові налаштування. Експозиція в мануальному режимі. Витримка, діафрагма, ISO. Керування глибиною різкості. Замір та коригування експозиції. Практикум “Експозиція”.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ОБ'ЄКТИВИ ТА ФОКУСУВАННЯ. Тернопіль. Львів. ФОТО

ОБ'ЄКТИВИ ТА ФОКУСУВАННЯ.

Базовий об'єктив (КІТ). Різниц між зум та фікт об'єктивами. Портретниий, ширококутний, телеоб'єктив, макро об'єктив. Точки фокусування, режим фокусування, ручне фокусування. Фокусування у динаміці.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ПРИНЦИПИ РОБОТИ ЗІ СВІТЛОМ. Тернопіль. Львів. ФОТО

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ЗІ СВІТЛОМ.

Роль світла у фотографії та його типи. Постановка світла при портретній зйомці. Налаштування камери при недостатньому освітленні. Практикум “Зйомка з одним джерелом світла та у поганих світлових умовах”. Практикум “Зйомка зі спалахом”.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ЗЙОМКА ПОРТРЕТА. Тернопіль. Львів. ФОТО

ЗЙОМКА ПОРТРЕТА.

Жанр портретної фотографії, види портретів. Особливості композиції під час зйомки портрета. Основи роботи з моделлю. Позування та емоції. Ракурси і точки зйомки. Практикум “Зйомка портрета зі студійним обладнанням”.

КУРСИ ФОТОГРАФА. LIGHTROOM. Тернопіль. Львів. ФОТО

LIGHTROOM.

Техніка відбору фотографій. Зберігання та каталогізація фотографій. Формати RAW і JPEG: переваги та недоліки. Основи RAW­ конвертації. Художні прийоми обробки фотографій у Lightroom. Ефективна робота з групами кадрів. Експорт готових кадрів для друку або розміщення в мережі Інтернет.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ЗЙОМКА МОДЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ. Тернопіль. Львів. ФОТО

ЗЙОМКА МОДЕЛІ
В ІНТЕР'ЄРІ.

Освітлення та експозиція під час зйомки моделей в інтер’єрі. Основні світлові схеми. Світло з вікна як один з інструментів фотографа. Основи композиції під час зйомки портрета в інтер’єрі. Зйомка динамічних сцен. Практикум “Зйомка з природнім та студійним освітленням”.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ОБРОБКА ЗОБРАЖЕННЯ В PHOTOSHOP. Тернопіль. Львів. ФОТО

ОБРОБКА ЗОБРАЖЕННЯ В PHOTOSHOP.

Adobe Camera Raw Підготовка зображення для друку. Основні інструменти Photoshop. Пластика. Ретушь Dodge and Burn. Зберігання та конвертація файлів.

КУРСИ ФОТОГРАФА. ЗАКЛЮЧНЕ ЗАНЯТТЯ. Тернопіль. Львів. ФОТО

ЗАКЛЮЧНЕ ЗАНЯТТЯ.

Закріплення основних тем курсу. Режим пріоритету діафрагми. Робота з автоматичним. ISO Перегляд робіт учнів, практичні рекомендації, корисні поради. Основні напрямки творчого зростання фотографа. Як оформляти та демонструвати свої роботи?

КУРСИ ФОТОГРАФА. МАЙСТЕР-КЛАС. Тернопіль. Львів. ФОТО

МАЙСТЕР-КЛАС.

Роль світла у фотографії. Принципи швидкої побудови кадру. Планування зйомок. Робота з моделлю. Практикум “Фотозйомка”.

Приєднуйся

та лови момент!